Wykaz Sołtysów i Rad Sołeckich w Sołectwach Gminy Jeżów

WYKAZ SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH W SOŁECTWACH GMINY JEŻÓW
VIII KADENCJA SAMORZĄDU GMINNEGO

1. JEŻÓW – sołtys ZOFIA GÓRSKA

Rada sołecka:

  1. JOLANTA RYNIECKA - Przewodnicząca
  2. MICHAŁ MATYSIAK
  3. JERZY KIERNER


2. GÓRA – sołtys SZYMON ADAMCZYK

Rada sołecka:

  1. MARIUSZ PIETRZYK – Przewodniczący
  2. MONIKA DUDEK
  3. GRZEGORZ MAKOWSKI


3. JASIENIN MAŁY - sołtys TOMASZ SŁABY

Rada sołecka:

  1. MARIAN KŁĄB - Przewodniczący
  2. MARCIN BALCERAK
  3. SŁAWOMIR RUBACHA


4. JASIENIN DUŻY – sołtys KRZYSZTOF KACZMAREK

Rada sołecka:

  1. GRZEGORZ CHRUŚCIEL - Przewodniczący
  2. BŁAŻEJ MIKSA
  3. WIESŁAW KUREK

 

5. JANKOWICE - sołtys MARIUSZ KUCZKOWSKI

Rada sołecka:

  1. GRAŻYNA PRUSZYŃSKA - Przewodniczącya
  2. EMILIA MARSKA
  3. BARBARA KOCZYWĄS

 

6. JANKOWICE KOLONIA - sołtys TADEUSZ PORCZYK

Rada sołecka:

  1. ZBIGNIEW SIEJKOWSKI - Przewodniczący
  2. HALINA PORCZYK
  3. JAROSŁAW PORCZYK

 

7. KOSISKA - sołtys ZBIGNIEW STAŃCZYK

Rada sołecka:

  1. JAN BALCERAK
  2. JAN PAPROCKI
  3. STANISŁAW SWACZYNA

 

8. LUBISKA - sołtys ANNA FILIPCZAK

Rada sołecka:

  1. PAWEŁ GOLIAT – Przewodniczący
  2. MAREK FILIPCZAK
  3. WALDEMAR BALA

 

9. LUBISKA KOLONIA - sołtys BOGUMIŁA WALCZAK

Rada sołecka:

  1. JERZY NEJMAN – Przewodniczący
  2. TOMASZ WILKOWSKI
  3. WACŁAW WRÓBEL

 

10. MIKULIN - sołtys ROMAN RESZKA

Rada sołecka:

  1. DOROTA BIAŁEK – Przewodnicząca
  2. EDYTA CIEŚLAK
  3. RYSZARD BALCERAK

 

11. MOŚCISKA - sołtys BARBARA MICHNIEWSKA

Rada sołecka:

  1. AGNIESZKA KUBICZ – Przewodnicząca
  2. JADWIGA GRZEJSZCZAK
  3. JACEK BANASZKIEWICZ


12. OLSZEWO - sołtys ANDRZEJ SZKOPIŃSKI

Rada sołecka:

  1. DOROTA KOBUS - Przewodnicząca
  2. JANINA FABIAŃSKA
  3. DARIUSZ SIEJKOWSKI

 

13. POPIEŃ-PARCELA - sołtys GRZEGORZ WIETESKA

Rada sołecka:

  1. PATRYCJA JANUS - Przewodnicząca
  2. KRZYSZTOF SOLAK
  3. ZBIGNIEW NIELEPKOWICZ


14. PRZYBYSZYCE - HENRYK MIKINA

Rada sołecka:

  1. GRZEGORZ STRZYŻEWSKI – Przewodniczący
  2. SYLWESTER BĄKOWSKI
  3. HENRYK DUDEK


15. STRZELNA - EMILIA STASZEWSKA

Rada sołecka:

  1. DARIUSZ PIECHOTA – Przewodniczący
  2. EDWARD WINCIOREK
  3. ANDRZEJ PŁUSA


16. TAURÓW - sołtys HALINA STELCER

Rada sołecka:

  1. JUSTYNA ŚWIDEREK – Przewodnicząca
  2. EWA KAMIŃSKA
  3. TADEUSZ RURAK


17. WOLA ŁOKOTOWA – sołtys DANUTA KARASZEWSKA

Rada sołecka:

  1. LESZEK PIETRZYK - Przewodniczący
  2. ZOFIA SWACZYNA
  3. ZOFIA KWIATKOWSKA

 

18. REWICA - sołtys ZBIGNIEW RUDNICKI

Rada sołecka:

  1. JERZY WÓJCIK – Przewodniczący
  2. MARIA ARNDT
  3. MARIA ZATORSKA


19. REWICA KOLONIA- sołtys KATARZYNA ŻYCKA

Rada sołecka:

  1. ANNA ANDRYCHOWICZ – Przewodnicząca
  2. MARIAN ŻYCKI
  3. ANNA ŚWIDEREK

 

20. REWICA SZLACHECKA- sołtys STANISŁAW SULGOSTAWSKI

Rada sołecka:

  1. RENATA AMBROZIŃSKA - Przewodnicząca
  2. KRZYSZTOF GOŹDZIK
  3. KRZYSZTOF AMBROZIŃSKI

 

21. ZAMŁYNIE - sołtys ANNA ORŁOWSKA

Rada sołecka:

  1. ANNA ORŁOWSKA - Przewodnicząca
  2. JAKUB JANOWSKI
  3. TADEUSZ JANOWSKI

Wytworzył: Maria Łyszkowicz (3 września 2004)
Opublikował: Maria Łyszkowicz (3 września 2004, 09:03:47)

Ostatnia zmiana: Krzysztof Juraś (8 maja 2019, 07:54:00)
Zmieniono: korekta literówek

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 17873

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij